MENU
Головна » 2018 » Березень » 13 » Нас єднає Шевченкове слово
17:38
Нас єднає Шевченкове слово

На початку березня українці всього світу вшановують пам’ять великого сина нашого народу Тараса Григоровича Шевченка. Традицію підтримали і педагоги-словесники нашої громади. З метою відзначення дня народження, вшанування пам’яті, видатного поета та художника, патріота України, формування культури мовлення через красу і багатство Шевченкового слова, виховання поваги і любові до світлого образу Кобзаря, до рідного краю7 березня у НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» відбувся спільний захід – літературно-музична композиція «Нас єднає Шевченкове слово», який підготували учителі української мови і літератури закладів освіти Байковецької сільської ради.

Учні виразно декламували вірші та поеми Кобзаря, інсценізували фрагменти його біографії, виконували пісні на слова Шевченка, демонстрували хореографічні номери.

Захід засвідчив, що Шевченкове слово близьке сучасним учням, вони охоче читають «Кобзар», знаходять рядки, суголосні подіям сьогодення, та щиро вірять у пророцтва Тараса Григоровича щодо кращого майбутнього України.

Переглядів: 30 | Додав: volodimir_bogdanovich | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz