MENU
Головна » 2018 » Травень » 4 » Виїзний семінар керівників закладів освіти
15:09
Виїзний семінар керівників закладів освіти

2 травня 2018 року для керівників шкіл  Байковецької, Великогаївської громад та Тернопільського району   організовано  виїзний семінар за адресою кращого досвіду управлінської діяльності освітнім закладам - Львівську спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів № 69.

Мета проведення заходу – обмін досвідом роботи керівників шкіл в умовах змін в сучасній школі.
  Заклад освіти презентувала її директор Ништа Наталія Миронівна, яка акцентувала увагу на досягненнях колективу школи, участі у проектах «Демократична школа» та «Інтегральне лідерство в освіті», співпраці закладу з громадою, спонсорами, батьками  по створенню потужної матеріально-технічної бази. . Школа має багато гарних традицій, чітку, продуману систему виховання, багато з побаченого і почутого учасники семінару зможуть запровадити і у своїх закладах.

   Особливу увагу директор звернула на реалізацію та результативність проекту «Інтегральне лідерство в освіті». Саме він  сприяє підвищення рівня якості освітнього простору і навчального процесу через виховання та розвиток інтегральних лідерів і агентів змін серед учасників освітнього середовища, розвитку емоційного інтелекту, діалогу та взаєморозуміння.

Заклад освіти зустрів гостей гарно облаштованою територією.

Яскраві, теплі, світлі класи, зі зручними партами та сучасним обладнанням. А ще – світлі просторі коридори із зонами для розваг та відпочинку. Саме у таких умовах уже навчають найменших учнів школи.

 Наталія Миронівна розповіла про особливості організації навчально-виховного процесу, провела цікаву екскурсію навчальними кабінетами.
  Гарний настрій допомогла створити психолог школи Ірина Степанівна  Сокіл.
Тренінг, проведений пані  Іриною в рамках програми «Інтегральне лідерство», з цікавими вправами для розвитку емпатійного спілкування, лідерства та емоційного інтелекту, додав  впевненості у собі і бажання допомагати людям розуміти себе і оточуючих, знаходити спільну мову з усіма. 

  Учасники виїзного семінару повернулись додому, сповнені нових вражень та ідей, висловлюють щиру подяку адміністрації школи за гостинність та увагу.

 

 

 

Переглядів: 38 | Додав: volodimir_bogdanovich | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz