MENU
Головна » 2018 » Березень » 22 » Відмінний результат байковецьких шашкістів!
17:14
Відмінний результат байковецьких шашкістів!

Шашки — гра, якою  захоплюються і дорослі, і діти. Вона розвиває мислення, уяву, логіку, а також вміння прорахувати свої дії на декілька кроків вперед. Адже цій, одній з найстаріших ігор, багато століть. Гра в шашки була відома ще задовго до нашої ери. Цією грою захоплювалися і в Київській Русі. З того часу минуло багато років, а гра в шашки не втрачає своєї популярності й дотепер.

      21 березня 2018 року в  шахово-шашковому клубі «Авангард»  м. Тернополя проведено спортивні змагання з шахів  «Диво-шашки» серед школярів Тернопільського району.

        Нашу громаду представляли команди Байковецької ЗОШ І-ІІ ст. та НВК «Шляхтинецька ЗОШ І-ІІ ст. ім.О.Г.Барвінського-ДНЗ».

       Юні спортсмени Байковецької ЗОШ І-ІІ ст.  проявили максимум зусиль,  витримку та наполегливість і стали переможцями турніру. ІІ місце вибороли  учні Плотицької ЗОШ І-ІІ ст., а ІІІ – команда НВК «Дичківська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ». 

      Чемпіонами району стали  Бутковський Назар (капітан команди), Касарда Аліна, Букартик Максим, Коваль Максим та Горак Ростислав.  

        Дякуємо нашим юним шашкістам та їхньому наставнику – вчителю вищої кваліфікаційної категорії Руслану Степановичу Касарді за гарні комбінаційні партії, позитивні емоції.  

        Бажаємо нашим чемпіонам нових спортивних перемог!

Переглядів: 24 | Додав: volodimir_bogdanovich | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz