MENU
Головна » 2017 » Травень » 16 » Відкриття дошкільної групи
10:02
Відкриття дошкільної групи

8 травня 2017 року відбулося урочисте відкриття додаткової підготовчої дошкільної групи у Байковецькому ДНЗ ясла-садку, котра працюватиме у приміщені Байковецької ЗОШ І-ІІ ступенів.

У новому приміщенні дошкільнят привітали директор Байковецької школи Пулька О. З., педагогічний колектив закладу, учні початкової та основної школи. Молодші школярі розповідали вірші та співали пісні для своєї майбутньої зміни.

З вітальним словом до дітей, їхніх батьків і педагогів звернувся сільський голова Кулик Анатолій Романович,  який наголосив, що дошкільна освіта є основною ланкою виховання і навчання дітей дошкільного віку. Від адміністрації громади нова група отримала телевізор для демонстрації навчального матеріалу і змістовного дозвілля.

Начальник відділу освіти Байковецької сільської ради теж привітала дошкільнят у новому приміщенні. Також Коршняк Віра Василівна повідомила, що відкриття такої групи планується у НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІст.-ДНЗ», а згодом відбудеться відкриття дошкільного навчального закладу у селі Стегниківці.

На святі був присутній меценат – директор товариства «Мост Україна» Володимир Білий. За його спонсорської допомоги у групі зроблена нова підлога. Він побажав дітям та педагогічним працівникам успіхів у всіх починаннях, а також вручив різноманітні подарунки.

Діти дошкільної групи вітали гостей подячними віршами і піснями.

Після урочистого перетину стрічки парох села Байківці о. Віталій Дзюба освятив дошкільну групу і поблагословив усіх присутніх.

Переглядів: 114 | Додав: volodimir_bogdanovich | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz