MENU
Головна » 2017 » Травень » 16 » Вдалий виступ наших легкоатлетів
09:54
Вдалий виступ наших легкоатлетів

27 квітня 2017 року в рамках ХХІ Спортивних ігор школярів Тернопільського району на центральному стадіоні м.Тернополя відбулися районні змагання з легкої атлетики.

Байковецьку ОТГ успішно представили на цьому турнірі учні наших шкіл.

Учень 11 класу НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» Кітчак Володимир виборов перемогу у штовханні ядра і став срібним призером у стрибках в довжину серед юнаків шкіл І-ІІІ ступенів. Тренує юного спортсмена його батько, вчитель-методист Кітчак Микола Іванович.

Вдало виступили на змаганнях і учні шкіл І-ІІ ступенів.

Вихованці вчителя вищої категорії Руслана Степановича Касарди здобули 4 призових місця: у стрибках в довжину Правдивець Олександр (9 клас, НВК «Шляхтинецька ЗОШ І-ІІ ст. ім. О.Г.Барвінського-ДНЗ») зайняв друге місце, учень 7 класу Байковецької ЗОШ І-ІІ ст. Букартик Максим посів другу сходинку п’єдесталу в бігу на 800 м, третіми завершили змагання з бігу на 100м учні 9 класу Байковецької ЗОШ І-ІІ ст. Босюк Тетяна та Крюк Олександр.

Учень 9 класу Стегниківської ЗОШ І-ІІ ст. Павлюк Юрій здобув друге місце серед метальників ядра (тренер Машлюх Василь Михайлович).

Вітаємо юних спортсменів і сподіваємося на успішні результати в майбутньому!

Переглядів: 324 | Додав: volodimir_bogdanovich | Рейтинг: 0.0/0