MENU
Головна » 2018 » Травень » 2 » Підготовка до проведення державної підсумкової атестації з математики
15:57
Підготовка до проведення державної підсумкової атестації з математики

02 травня 2018 року на базі НВК «Шляхтинецька ЗОШ І-ІІ ступенів ім.О.Г.Барвінського-ДНЗ» проведено інструктивно-методичну нараду вчителів математики Байковецької ОТГ на тему «Опрацювання методичних рекомендацій щодо організації закінчення навчального року. Особливості проведення ДПА з математики у 2017/2018 н.р.»

        

Методист з навчальних дисциплін Носко О.О. ознайомив учасників наради з нормативними документами щодо проведення державної підсумкової атестації у 9 класах закладів загальної середньої освіти, орієнтовними вимогами до змісту атестаційних завдань для проведення ДПА, критеріями оцінювання атестаційних робіт.

         Вчителі математики закладів освіти громади Бучок О.С., Ільків Г.Р., Погнерибко А.В., Прус Б.М. поділилися досвідом складання завдань для проведення атестації, обґрунтували кількість балів для кожного із запропонованих завдань з урахуванням загальних критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів та системи переведення балів в оцінки за 12-бальною системою оцінювання.

       Носко О.О. звернув увагу педагогів на інноваційний освітній проект з онлайн-навчання Be Smart, в рамках якого кожен учень отримує безкоштовний доступ до комплексу навчальних матеріалів, що допоможуть успішно скласти ЗНО, розказав про досягнення та здобутки вчителів математики Підгаєцького району з проблеми «Використання інноваційних технологій в освітньому процесі як ефективний засіб підвищення інтересу до навчання математики», з якими він ознайомився на обласному семінарі методистів з математики 26 квітня 2018 року.

     Учасники наради обговорили питання формування в учнів предметної математичної і ключових компетентностей на рівні достатньому для забезпечення життєдіяльності в сучасному світі, успішного оволодіння знаннями з інших освітніх галузей у процесі шкільного навчання, забезпечення інтелектуального розвитку учнів, розвитку їх уваги, пам’яті, логіки, культури мислення та інтуїції.

Переглядів: 17 | Додав: volodimir_bogdanovich | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz