MENU
Головна » 2018 » Березень » 23 » "Перевернутий клас"
11:41
"Перевернутий клас"

22.03.2018р. у кабінеті хімії  НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» відбувся спільний урок для учнів 8-х класів громади за темою «Хімічні властивості амфотерних оксидів та гідроксидів». Урок проведений  за технологією змішаного навчання. Під змішаним навчанням розуміється освітня технологія, реалізована в умовах поєднання очної форми навчання та електронного навчання. Це поєднання традиційної класно-урочної системи та сучасної цифрової освіти. Учням була запропонована найвідоміша модель змішаного навчання - перевернутий клас, за яким основне засвоєння нового матеріалу відбувалося  вдома, а час на уроці виділявся на виконання завдань, вправ, проведення практичних досліджень.

 Для проведення уроку створений блог на якому учні мали змогу переглянути презентацію, відео та пройти поточний  контроль.

  Урок розпочався із знайомства та налаштування на спільну, ефективну та комфортну роботу усіх учасників та запрошених . Певні його етапи, проводили учителі хімії закладів освіти громади: Солонинка Г.З., Іваніцька О.І., Брегін О.В., Каплун О.В. 

 Завідувач методичним кабінетом Загнибіда Н. М. відзначила результативну роботу вчителів та учнів, позитивний вплив уроку на пробудження  в учнів інтересу до хімії, висловила впевненість у  подальшій творчій роботі, співпраці та взаємодопомозі вчителів хімії Байковецької ОТГ у впровадженні сучасних освітніх технологій.


Переглядів: 33 | Додав: volodimir_bogdanovich | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz