MENU
Головна » 2017 » Листопад » 20 » Методичне об'єднання педагогів-організаторів
14:38
Методичне об'єднання педагогів-організаторів

16 листопада 2017 року у міжнародний день Толерантності на базі НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» відбулося друге методичне засідання педагогів-організаторів навчальних закладів громади на тему «Виховання толерантності починається з педагога».

Під час засідання було розглянуто обговорено різні ситуації які трапляються з педагогами і як ми можемо уникнути їх під час виховного процесу у роботі з учнями.

 

Педагогічну толерантність вважаємо необхідною для реалізації особистісно орієнтованого освітнього процесу професійною здатністю вчителя встановлювати діалогічні взаємини із суб’єктами освіти. Формування толерантності вчителя навчального закладу вчені пов’язують із професійною компетентністю. Досліджуючи різні аспекти професійної компетентності вчителя навчального закладу, дослідники роблять висновок про те, що комунікативна толерантність викладача повинна виступати важливою складовою цієї компетентності. Комунікативна толерантність є важливою психологічною умовою становлення стосунків “вчитель – учень”, вона лежить в основі взаємної довіри і розуміння між викладачами та студентами, сприяє вияву доброзичливості, допомагає встановленню сприятливого психологічного клімату в колективі вищого навчального закладу.

Переглядів: 45 | Додав: volodimir_bogdanovich | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz