MENU
Головна » 2017 » Листопад » 29 » Команда дівчат-баскетболісток із Дубівців – чемпіон Тернопільського району
12:36
Команда дівчат-баскетболісток із Дубівців – чемпіон Тернопільського району

28 листопада 2017 року на базі НВК «Дичківська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» в рамках ХХІІ Спортивних ігор школярів Тернопільського району відбулися фінальні змагання з баскетболу серед дівчат ЗОШ І-ІІ ст.

В змаганнях взяли участь команди НВК «Дичківська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ», Скоморохівської ЗОШ І-ІІ ст. та   НВК «Дубовецька ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ».

Наші юні спортсменки наполегливо та азартно штурмували «кільце» супротивників, у підсумку за різницею забитих та пропущених м’ячів  здобули 1-е переможне місце.

Дівчата  НВК «Дичківська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» під орудою свого талановитого тренера,  вчителя вищої кваліфікаційної категорії Зіновія Пилиповича Могильського показали видовищну гру, високу технічну та тактичну підготовку.

Чемпіонами стали Боднарчук Оксана (8 клас), Гнатів Лілія (9 клас), Задворна Вікторія (8 клас), Лучкевич Христина (7 клас), Пастернак Вікторія (7 клас),   Флисник Тетяна (9 клас).

Вітаємо гравців, тренера, уболівальників баскетбольних команд НВК «Дубовецька ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» із заслуженими перемогами і бажаємо нових спортивних успіхів і перемог.

Переглядів: 246 | Додав: volodimir_bogdanovich | Рейтинг: 5.0/1