MENU
Головна » 2017 » Травень » 16 » Колегія відділу освіти
09:49
Колегія відділу освіти

10 квітня 2017 року о 10.30 год. на базі Шляхтинецької ЗОШ І-ІІ ст. ім. О. Г. Барвінського відбулося чергове засідання колегії відділу освіти. На захід були запрошені керівники навчальних закладів та їхні заступники, заступник сільського голови Пулька Віктор Володимирович, голова профкому педагогічних працівників Тернопільського району Ракочий Ігор Стахович. На засідання колегії були винесені такі питання: 

1) Про стан викладання та рівень навчальних досягнень учнів з фізики і астрономії (виступив методист Носко Остап Олексійович).

2) Реалізація пріоритетних напрямків роботи щодо розвитку дошкільної освіти в навчальних закладах (підготувала головний спеціаліст Паращук Олена Любомирівна).

3) Про стан цивільного захисту в навчальних закладах (заслухали довідку заступника начальника відділу освіти Гуль Руслан Володимирович).

До педагогів краю звернувся голова профкому педагогічних працівників Тернопільського району Ракочий Ігор Стахович, розповів про специфіку співпраці між громадами та Тернопільським районом у галузі освіти, подякував адміністрації громади в особі заступника сільського голови Пульки В. В. за підвищення тарифних розрядів педагогічним працівникам закладів дошкільної освіти, а також попросив про виплату авансу освітянам громади до пасхальних вихідних. Начальник відділу освіти Коршняк Віра Василівна обговорила з директорами шкіл особливості організації літніх таборів відпочинку при закладах освіти, розповіла про успіхи учениці Шляхтинецької ЗОШ І-ІІ ступенів імені О. Г. Барвінського на Міжнародному конкурсі з українознавства для учнів 8 – 11 класів. Наприкінці заходу Віра Василівна привітала присутніх з прийдешніми Великодніми святами, побажала всіх земних благ, нехай в оселі прийде здоров’я, любов, щастя, добробут, душі нехай світлішими стають, серця пломеніють любов’ю, а помисли стануть щирими та добрими.

 

Переглядів: 64 | Додав: volodimir_bogdanovich | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz