MENU
Головна » 2018 » Квітень » 23 » Брейн-ринг з елементами тренінгу
08:54
Брейн-ринг з елементами тренінгу

20.04.2018р. у НВК «Лозівська ЗОШ l-lll ст. – ДНЗ» відбувся  брейн-ринг з елементами тренінгу з природознавства між учнями 5 класів Байковецької громади на тему: " Середовища існування живих організмів".
 Підготували та провели нестандартний урок вчителі природознавства Заполух Тетяна Михайлівна та Німко Ірина Юріївна. 

  Методичний захід відбувся в рамках проведення організації спільних уроків за методикою  співучительства.

Урок розпочався із поділу учасників на команди за допомогою кольорових стрічок. Утворені команди «Хмаринка», «Сонечко», «Земля», «Краплинка» обрали капітанів та представили себе. Учасники кожної команди записували свої очікування від заняття на квітці і прикріплювали  її на квіткову галявину. Першим етапом брейн-рингу було відгадування загадок про природу, використовуючи інтерактивну вправу Learning apps.

  Другий етап – «Хмаринка слів».  Із поданого набору слів у вигляді хмаринки (сервіс «Хмара слів») кожна команда складала правильне речення, відповідно до теми заняття.

  На третьому етапі команди працювали експериментально, доводили, що у ґрунті є повітря, волога, кисень, що вода – розчинник. Захоплюючим було змагання капітанів. Капітан кожної команди обирав колір капелюха і йому відкривалося запитання, на яке потрібно було дати відповідь протягом 30 с. Виконуючи колаж «Природа навколо нас»,  учні показали свою креативність та творчість.

Учасники команд отримали  метеликів та записали на них, чи справдились їхні очікування.

 Урок закінчився «колом дружби» усіх  учасників заходу.

 

 

 

 

 

Переглядів: 60 | Додав: volodimir_bogdanovich | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz