MENU

16 листопада 2017 року у міжнародний день Толерантності на базі НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» відбулося друге методичне засідання педагогів-організаторів навчальних закладів громади на тему «Виховання толерантності починається з педагога».

Під час засідання було розглянуто обговорено різні ситуації які трапляються з педагогами і як ми можемо уникнути їх під час виховного процесу у роботі з учнями.

Педагогічну толерантність вважаємо необхідною для реалізації особистісно орієнтованого освітнього процесу професійною здатністю вчителя встановлювати діалогічні взаємини із суб’єктами освіти. Формування толерантності вчителя навчального закладу вчені пов’язують із професійною компетентністю. Досліджуючи різні аспекти професійної компетентності вчителя навчального закладу, дослідники роблять висновок про те, що комунікативна толерантність викладача повинна виступати важливою складовою цієї компетентності. Комунікативна толерантність є важливою психологічною умовою становлення стосунків “вчитель – учень”, вона лежить в основі взаємної довіри і розуміння між викладачами та студентами, сприяє вияву доброзичливості, допомагає встановленню сприятливого психологічного клімату в колективі вищого навчального закладу.

 

Випускні ранки в дошкільних навчальних закладах Байковецької громади

 
В дитсадочку нашім свято:
Сміху, радості багато.
Випускний сьогодні в нас,
Розставатися вже час.
Тут ми гралися, зростали,
Самостійними тут стали,
І за це усім охоче
Ми подякувати хочемо!
У червні місяці в дошкільних навчальних закладах Байковецької громади відбулися випускні ранки.
 
Привітати дошкільнят зі святом прийшли сільський голова Кулик А.Р. та начальник відділу освіти
Байковецької сільської ради Коршняк В.В.
 
Загалом у громаді налічується 42 випускників дошкільників.
В шкільній оселі свят завжди багато,
Де музика лунає, чути спів,
Але у нас сьогодні надзвичайне свято –
Ми проводжаємо своїх випускників! 
Тепер належить їм майбутнє України
І їм долати сходинки життя.
Вони – надія наша, наша зміна,
Вони – це наше світле майбуття!
 
Протягом 10-11 червня 2017 року у загальноосвітніх навчальних закладах Байковецької сільської ради відбулися випускні вечори.
Випускний у Стегниківцях розпочався з молитви. 11 червня о 15.00 у місцевому храмі Різдва Пресвятої Богородиці парох відслужив молебень та благословив випускників на мудрі і добрі вчинки.
Офіційна частина вечора відбулася в сільському будинку культури. Із привітальним словом до дітей звернулися класний керівник Заяць О.Я., батьки та директор школи Чикало Б.Д., яка вручила випускникам свідоцтва про освіту.
Також дирекція школи відзначила подякою за багаторічну працю голову батьківського комітету Чирського В.Й. Випускники підготували для присутніх святкову програму. Вечір завершився традиційним вальсом.
10 червня 2017 року святкування розпочалося у Шляхтинцях. О 16:00 у церкві Пресвятої Трійці учні, вчителі, батьки, гості свята молилися за щасливу долю випускників.
Після молебня урочисте дійство продовжилося на подвір’ї школи, де випускників привітали начальник відділу освіти Коршняк В.В., класний керівник Стефанишин Л.М., перша вчителька Бартащук А.А. та батьки. 
Директор школи Левчук К.І. видала свідоцтва загального зразка 7 учням та свідоцтво з відзнакою отримали двоє учениць  –  Лесюк Х., та Скорик І.
11 червня свято випускників відбулося і у Байківцях. Свято почалося з урочистого параду.
Випускники разом зі своїми учителями, директором, начальником відділу освіти, заступником сільського голови, батьками, родичами, друзями під супровід оркестру «Доля» Тернопільського РБК пройшли вулицями села від рідної школи до сільського стадіону, де  на святковій сцені їх зустрів Байковецький сільський голова А.Р. Кулик та парох місцевої церкви о. Віталій.

Після щирих побажань начальника відділу освіти Коршняк В.В. Анатолій Романович та директор Байковецької ЗОШ І-ІІст. Пулька О.З. вручили свідоцтва про закінчення школи випускникам.

Також свідоцтвом з відзнакою нагороджено випускницю школи Босюк Т. Наприкінці свята слово надали випускникам. Окрасою дійства став вальс.

16 лютого 2017 року на базі НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» відбулося методичне об’єднання вихователів дошкільних навчальних закладів громади на тему: «Національна та народна символіка як джерело душевного збагачення та патріотичного виховання кожної особистості».

 


 

 

Присутні мали змогу подивитися відкрите заняття в різновіковій групі метою якого було ознайомити дітей з державною символікою, святинями та оберегами рідного краю, поглибити знання дітей про те, що ми живемо в Україні, мова наша – українська.

Вихователь групи Скрипник Галина Богданівна майстерно провела заняття та виконала усі завдання, які поставила перед собою.

 

Під час заняття діти співали українські пісні, слухали розповіді про державний прапор та герб України, їхнє значення в житті та діяльності нашої країни, про утворення державного гімну а саме: хто написав слова, музику. Розповідь про створення національної валюти України – гривні, для чого нам гроші.

Окрасою заняття для дітей стала подорож в гості до бабусі Одарки, де вона ознайомила дітей із українськими вишиванками, техніками вишивки і орнаментом, також розповіла про особливості підбору кольорової гамми для вишитої сорочки і значення кольорів на ній.

 

По закінчені заняття, відбулося засідання круглого столу на тему «Моделі національно-патріотичного виховання»

 

Учасниками круглого столу були: вихователі Дубівецького ДНЗ, Байковецького ДНЗ, НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ», керівник методичного об’єднання Федорчук Н.Я. та головний спеціаліст відділу освіти Байковецької сільської ради Паращук О.Л. Під час засідання було обговорено важливість національного виховання дітей дошкільного віку, чи потрібно дійсно виховувати патріота з початку дошкільного дитинства та якими способами і методами реалізовувати цю систему виховання.

 

Свято Миколая у ДНЗ "Метелик" с. Байківці

16 грудня 2016 року в дошкільному навчальному закладі ясла-садку «Метелик» с. Байківці відбулося чудове святкове дійство з нагоди Дня Святого Миколая, яке підготували вихователі та музичний керівник дитячого садка.
На святі були присутніми о. Віталій Дзюба парох села Байківці та головний спеціаліст відділу освіти Байковецької сільської ради Паращук О.Л.
 
Діти з великим задоволенням співали пісні, розказували вірші про Миколая просили в нього для себе подаруночки та з нетерпінням чекали його приходу у садочок. Наприкінці виступу до дітей прийшов Миколай, він запитував у них чи були вони слухняними, чи старанно виконували всі завдання в садіку, чи дійсно щиро люблять і чекають на святого Миколая.

 
Діти щиро і з задоволенням приймали від Миколая солодкі подаруночки та дякували йому за прихід до них.
30 листопада 2016 року на базі Стегниківської ЗОШ І-ІІ ст, відбулося методичне об’єднання педагогів-організаторів на тему: «Формування свідомого ставлення до здорового способу життя»
 
Учасниками методоб’єднання були педагоги-організатори: Байковецької ЗОШ І-ІІ ст., Шляхтинецької ЗОШ І-ІІ ст. ім. О.Г. Барвінського, Стегниківської ЗОШ І-ІІ ст, педагог-організатор та заступник директора з виховної роботи НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» , головний спеціаліст відділу освіти Байковецької сільської ради з питань виховної роботи Паращук О.Л.
Під час засідання присутні обговорили актуальні методи виховання та формування у дітей здорового способу життя дітей у школі, шляхи реалізації проблеми здоров’язбереження дітей.
 Також педагоги мали змогу, бути учасниками конкурсу «ЗНАТИ СЬОГОДНІ, ЩОБ ЖИТИ ЗАВТРА», який підготувала і провела педагог-організатор Стегниківської ЗОШ І-ІІ ступенів Клачко Наталія Богданівна, метою якого було: узагальнити знання учнів про здоров’я, формувати бажання вести здоровий спосіб життя, поглибити знання учнів про шкідливі звички та їх вплив на здоров’я, виховувати почуття відповідальності за збереження свого здоров’я;підвести до самостійного висновку про те, що тільки сама людина формує свій здоровий (або нездоровий) спосіб життя; спонукати учнів до міркування про стан свого здоров'я.
 

Під час проведення таких заходів у учнів формується ставлення до власного здоров’я як до найвищої соціальної цінності.

uCoz