MENU

14 травня 2018 року на базі НВК "Шляхтинецька ЗОШ І-ІІ ст. ім. О.Г. Барвінського - ДНЗ" відбувся спільний урок трудового навчання для учнів 8 класу. Окрім учнів НВК "Шляхтинецька ЗОШ І-ІІ ст. ім. О.Г. Барвінського - ДНЗ" на урок були запрошені учні 8-го класу Байковецької ЗОШ І-ІІ ст.


Тема уроку: Виготовлення та оздоблення виробу. Вчитель трудового навчання Гандзюк Володимир Іванович продемонстрував виготовлення качалки для оздоблення тіста. Учні на уроці пройшли бліц-тестування з питань охорони праці у майстерні трудового навчання, ознайомились із будовою вертстата для обробки деревини, пригадали етапи виготовлення виробу та розглянули як можна оздобити вироби з деревини. 

Хлопці продемонстрували свої вміння та навички та практично засвоїли їх на уроці, точили качалку, а дівчата розглянули способи оздоблення.

Усім учням урок дуже сподобався. Всі з хорошим настроєм продовжили навчання. 

17 травня 2018 року буде проведено ще один спільний урок з трудового навчання на базі НВК "Лозівської ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ" для учнів 6 класів.

Методичне об'єднання вчителів трудового навчання

19 лютого 2018 року на базі НВК "Шляхтинецька ЗОШ І-ІІ ст. ім. О.Г. Барвінського - ДНЗ" відбулось методичне об'єднання вчителів трудового навчання Байковецької сільської ради, на якому було розглянуто питання "Новітні технології проведення сучасного уроку трудового навчання" доповідав Бутрин В.С. (вчитель трудового навчання Стегниківської філії НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ") та "Теоретичні відомості щодо вимог до уроку, типів уроків, їх структури. Технології та методики проведення занять" доповідав Гандзюк В.І. (вчитель трудового навчання НВК "Шляхтинецька ЗОШ І-ІІ ст. ім. О.Г. Барвінського - ДНЗ").

10 листопада 2017 року на базі НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ" відбулось засідання школи молодого педагога для вчителів трудового навчання на тему "Теоретичні відомості щодо вимог до уроку, типи уроків, їх структури".
Метою засідання було ознайомити молодих вчителів даного предмету з основними елементами та вимогами проведення уроку, типами уроку, які найчастіше використовуються при викладанні предмету, їх структури. Розглянути на котрих елементах слід приділити найбільшу увагу, щоб успішно провести урок трудового навчання.
Для молодих педагогів підготував доповідь вчитель Шляхтинецької ЗОШ І-ІІ ступенів Монько Р.М. на тему "Урок - основна форма діяльності вчителя трудового навчання". Антонюк А.Я. поділився враженнями із своїми колегами від семінару-практикуму, котрий відбувся 27 жовтня у Великобірківській ЗОШ І-ІІІ ступенів. 
 
Методист з трудового навчання Шафран В.Б. наголосив на тому, що основна форма організації навчально-виховної роботи в школі і підпорядковується всім закономірностям процесу навчання. Він є багатогранним та багатоплановим. У ньому, як у цілісному відрізку процесу навчання, взаємодіють всі компоненти цього складного процесу − його загальні педагогічні цілі, дидактичні завдання, зміст, методи, матеріально-технічне оснащення та ін.

uCoz