MENU

Вебінари для учителів початкових класів

 

5 травня на базі Байковецької ЗОШ І-ІІ ст. відбулося міжшкільне методичне об'єднання учителів початкових класів. На порядок денний було винесено такі питання:
1. «Від освіти знання до освіти компетентності» (Загнибіда Н.М.).
2. Реалізація компетентнісного підходу у навчанні і вихованні молодшого школяра як як один із шляхів побудови нової української школи (Галела І.Є.).
3. Інтегровані уроки у початковій школі (Похилюк Г.Р.)
4. Методика проведення інтегрованих уроків у початковій школі (Грануляк С.Т.)
5. Біоадекватна технологія розвитку творчого мислення молодших школярів (Гриньків М.М.).
Усі матеріали заходу розміщені у спільному інформаційному середовищі.

Оновлені програми для початкової школи, поради вчителям, додаткові навчальні матеріали

Шановні колеги! Міністерство освіти і науки України опублікувало оновлені програми для початкової школи. Просимо Вас ознайомитись за посиланням.

ДПА - 2017. Для початкових класів (зразки завдань, поради)

"Вебінар" 08.04.2016

 
 
 
12 січня на базі Шляхтинецької ЗОШ І-ІІ ст. ім. О.Г.Барвінського вдбулося міжшкільне методичне  об'єднання учителів початкових класів. На порядок денний було винесено такі питання:
1. Формування позитивної мотивації особистості педагога до реалізації освітніх змін у контексті модернізації початкової школи (Балабан А.Ю.).
2. Використання он-лайн середовищ для удосконалення компетентності педагога (Галела І.Є.).
3. Реалізація компетентнісного підходу у навчанні і вихованні молодшого школяра, як як один із шляхів побудови нової української школи (Дольна Л.М.).

 

2 листопада 2016 р. на базі НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ" відбувся семінар-практикум вчителів початкових класів Байковецької ОТГ на тему "Компетентнісний підхід до навчання у початкових класах". Присутні ознайомилися з ключовими компетентностями учнів початкових класів у формі рольової гри, проведеної керівником міжшкільного МО Похилюк Г.Р.
А також був проведений майстер-клас "А я роблю так...(презентація досвіду роботи в рамках конкурсу "Учитель року"). В якому взяли участь Гуменна С.І., Ховрат Т.І., Гриньків М.М., Дольна Л.М.. Перемогу здобула Гриньків М.М.

uCoz