MENU

Методоб'єднання вчителів історії та правознавства

7 травня 2018 року на базі НВК "Шляхтинецька ЗОШ І-ІІ ступенів ім. О.Г. Барвінського - ДНЗ" відбулась зустріч вчителів історії та правознавства Байковецької сільської ради.

 

Вчителями розглянуто питання:

1. Підготовка завдань до ДПА з історії та правознавства у 9 класі. (доповідав Шафран В.Б.)

2. Розгляд типових освітніх програм з історії України, Всесвітньої історії та правознавства. (доповідав Шафран В.Б.)

3.  Ознайомлення з проектом концепції реформ 2018-2029 рр. “Нова українська школа”. (доповідала Пахолік Н.М.

4. Планування роботи на 2018-2019 н. р. у відповідності з новою єдиною науково-методичною темою. (Пахолік Н.М.)

29 березня на базі Шляхтинецької ЗОШ І-ІІ ступенів ім. О.Г. Барвінського відбулсь методичне об'днання вчителів історії та правознавства. Метою зустрічі було: розгляд підручників для предметів історія України, Всесвітньої історії та правознавства, методичних рекомендацій по проведенню ДПА з правознавства у школах, обговорення місцевих історичних пам’ятників, пам’ятних знаків, могил, місць поховання українських патріотів, що знаходяться на території громади.

Вчитель історії та правознавства НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ" Кулинич А.Я. поділився інформацією по обласному семінарі з "Усної історії", яке відбулось у ТОКІППО. 

Разом розглянули репозитарій запропонованих Міністерством освіти і науки України та визначились із закупівлями із підручникамипо предметах котрі викладають.

 

Конкурс "Лелека-2017"

15 березня 2017 року в школах Байковецької сільської ради відбувся учнівський конкурс юних істориків "Лелека".

Міжнародний учнівський конкурс юних істориків «ЛЕЛЕКА» проводиться на виконання наказів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту від 02.02.2012 р. № 98 «Про затвердження Правил проведення Міжнародного учнівського конкурсу юних істориків «ЛЕЛЕКА», зареєстрованого в

Міністерстві юстиції 20.02.2012 р.  за   № 257/20570, та від  07.03.2012 р. № 269 «Про проведення Міжнародного учнівського конкурсу юних істориків «ЛЕЛЕКА» на базі ініціатора цих змагань – Всеукраїнської громадської організації «Освітній простір».

В конкурсі взяли участь 82 учні шкіл Байковецької ЗОШ І-ІІ ст., Дубівецької ЗОШ І-ІІ ст., Стегниківської ЗОШ І-ІІ ст. та НВК "Лозівської ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ". 

Учні виконали завдання з історії України та Всесвітньої історії в тестовій формі. Керівники проекту в школах згідно умов конкурсу відправили учнівські роботи організаторам проекту.

Методичне об'єднання учителів-словесників, педагогів-істориків та вчителів дисциплін художньо-естетичного циклу

13 січня на базі Дубовецької ЗОШ І-ІІ ступенів відбулося спільне методичне об’єднання учителів-словесників, педагогів-істориків та вчителів дисциплін художньо-естетичного циклу. Обговорено питання організації та особливостей проведення інтегрованих уроків. На прикладі теми «Кирило-Мефодіївське братство» запропоновано тріадний урок з історії України, української літератури та художньої культури. Присутні переглянули відеоматеріали з теми, увиразнили міжпредметні зв’язки історії, літератури та художньої культури, обговорили теоретичні положення кінематографа та отримали відеокаталог художніх та документальних фільмів, які доречно використовувати в навчальному процесі: упродовж занять: для пояснення нового матеріалу, для узагальнення та закріплення вивченого, для самостійної та позакласної роботи, для гурткової роботи, з метою поглибленого вивчення предмета.
 

Практичне заняття «Богдан Хмельницький як політик і людина»

22 грудня 2016 року на базі НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ" відбулось методичне об'єднання вчителів історії та правознавства Байковецької сільської ради у формі практичного заняття на тему «Богдан Хмельницький як політик і людина». Заняття провів в рамках атестації вчитель історії та правознавства Кулинич Андрій Ярославович. 
 
Учитель досяг мети уроку, на високому рівні застосовані інтерактивні форми роботи на уроці. Учні розв'язували кросворди, опрацьовували історичні документи, переглядали фільм про Богдана Хмельницького та підготували презентацію "Історичний портрет Б. Хмельницького". Урок пройшов цікаво і жваво.
Також в рамках об'єднання було розглянуто ряд питань, котрі стосуються викладання суспільних дисциплін в школах Байковецької сільської ради.
 

Права дитини

З 14 листопада по 18 листопада у школах Байковецької ОТГ проведено І етап конкурсу на кращий план-конспект Всеукраїнського уроку "Права дитини". В І етапі взяло участь 9 вчителів із Байковецької, Дубовецької та НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ". 
Метою конкурсу було активізувати правову просвіту та правове виховання дітей і підлітків шкільного віку, сприяти вихованню у підростаючого покоління громадян поваги до Закону і Права, відповідальності за свої вчинки, формування громадянської позиції та розуміння важливості дотримання конституційних та правових норм у повсякденному житті.
В журі конкурсу входили Коршняк Віра Василівна - начальник відділу освіти Байковецької сільської ради, Загнибіда Наталя Михайлівна - завідувач методичного кабінету відділу освіти Байковецької сільської ради, Шафран Володимир Богданович - головний спеціаліст відділу освіти Байковецької сільської ради, Задорожна Олександра Михайлівна - методист з української мови та літератури та Яріш Оксана Ігорівна – директор Центру соціальних служб для сімї дітей та молоді Баковецької сільської ради.
За результатами конкурсу журі визначило переможців Яцюк Ольгу Степанівну та Юрчак Марту Михайлівну, котрі представлятимуть нашу громаду у ІІ етапі, що буде проходити із 21 по 24 листопада у ТОКІППО. 

uCoz