MENU

17 березня 2017 року для восьмикласників НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» Наталя Богданівна Прус провела цікавий урок англійської мови на тему «Culture corner. Travelling. St. Patric’s day». Учні багато дізналися про святого Патрика, про його внесок у духовність жителів Ірландії, а також за що цього святого так поважають у Великій Британії та в інших англомовних країнах. Також школярі вивчили традиції відзначення Дня святого Патрика в англомовних країнах, а також, за прикладом ірландців, прикрасили свій одяг листочками конюшини. Наприкінці уроку на листочках учні написали, що вони дізналися про традиції цього свята і прикріпили їх на карту подорожей.

 

 

 

 

 

 

23 грудня 2016 року учитель іноземої мови НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» Прус Наталія Богданівна провела виховні заходи з учнями четвертого та восьмого класів. Старші школярі ознайомилися із творчістю англійського драматурга Вільяма Шекспіра, розглянули його історію успіху та пригадали найкращі п’єси письменника. Учитель підготувала презентацію життєвого і творчого шляху видатного англійця. Цікавий формат уроку: Наталія Богданівна організувала круглий стіл. Розміщення школярів в такий спосіб - вдалий психологічний прийом, що передбачає неформальний характер заняття та вільний обмін думками і полегшує сприйняття навчального матеріалу, а також таке розташування підлітків викликає приємні асоціації – так розповідали казки в дитинстві. Можна сказати, що учитель досягнула своєї мети: присутні з цікавістю слухали її розповіді, охоче брали участь в обговоренні і загалом не помітили, як минуло 45 хвилин.

Для, вихованців ДНЗ та школярів НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» учні 4 класу підготували театралізоване дійство «Гостина в Англії»: співали пісні англійською мовою, демонстрували фрагменти англійських народних казок та елементи обрядів народів англомовних країн.

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

uCoz