MENU

 

10 лютого 2017 р. на базі НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ" відбувся семінар-практикум вчителів біології , хімії та основ здоров'я Байковецької ОТГ на тему "Використання інтерактивних методів навчання на уроках хімії , біології та основ здоров'я ". Досвідом роботи з теми "Активізація пізнавальної діяльності учнів в умовах компетентнісного підходу до вивчення біології шляхом впровадження інноваційних технологій" поділилась учитель НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» Солониннка Г.З. Презентацію переглянути тут. Запропонувала присутнім серію вправ в LearningApps.org - онлайновий сервіс, який дозволяє створювати інтерактивні вправи. Їх можна використовувати в роботі з інтерактивною дошкою, або як індивідуальні вправи для учнів. На сайті доступна велика база завдань, розроблених учителями з різних країн для усіх предметів шкільної програми. Кожен із ресурсів можна використати на своєму уроці, змінити під власні потреби, розробити схожий чи зовсім інший навчальний модуль. 
 


Педагоги громади поділилися своїми напрацюваннями з теми "Розвиток критичного мислення як засіб формування  творчих здібностей учнів"

Солонинка Г.З. Презентацію переглянути тут
Заполух Т.М. Презентацію переглянути тут 
Загнибіда Н.М. Переглянути тут
Зразки кластерівШановні учителі хімії, біології та основ здоров'я, переглянувши відеоролик  та   теоретичний матеріал, підготуйте приклади із власної діяльності на методи формування в учнів критичного мислення, які згадані у ролику. Успіхів у роботі!

Критичне мислення як засіб формування та розвитку творчих здібностей учнів

uCoz